Oksjonitingimused

 

 

OKSJONITINGIMUSED

 

Registreerudes www.ostuklikk.ee kasutajaks, kinnitad, et oled tutvunud ja nõustud käesoleva kasutajalepingu tingimustega (edaspidi Tingimused).Tingimused kehtivad kõikide interneti lehekülje http://www.ostuklikk.ee kasutajaks registreerinud isikute (edaspidi Klient) ja Lehekülje omaniku (Moeklikk OÜ, registrikood 12661758 , edaspidi ostuklikk.ee) vahel oksjoni käigus tekkivate õigussuhete kohta. Lisaks tingimustele reguleerivad Kliendi ja Ostuklikk.ee vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid.
Kliendid kasutavad oksjonit täielikult omal vastutusel. Ostuklikk.ee ei vastuta Klientide poolt oksjonil tehtud pakkumiste seaduslikkuse, tõepärasuse ja kehtivuse eest.

Oksjonivõitja on kohustatud oksjoni toote välja ostma 24 tunni jooksul peale oksjoni lõppemist. Oksjonivõitjate nõue, kes toodet õigeaegselt välja ei osta, antakse edasi IDR INKASSO OÜ-le.

Jätame endale õiguse oksjoni tühistada juhul kui keegi epoest toote ära ostab täishinnaga. 

PIKENEVA LÕPUGA OKSJON

Iga oksjoni juurde, kui see pole fikseeritud hinnaga müük, on märgitud, kui palju oksjoni lõpp pikeneb - seda nimetatakse pikenemise sammuks. Kui oksjonil tehakse enne selle lõppu pakkumine, kestab oksjon sellest hetkest pikenemise sammu võrra edasi.

Näiteks: Oksjon peaks lõppema 10:00:00 ja pikenemise sammuks on määratud 5 minutit. Keegi teeb pakkumise 09:59:00 (1 minut enne oksjoni lõppu), seega lükkub oksjoni lõpp edasi 10:06:00 peale (5 minuti võrra). Kui järgneva 5 minuti jooksul tehakse järgmine pakkumine, pikeneb oksjon jälle 5 minutit. Nii jääb peale igat pakkumist vähemalt pikenemise sammu jagu aega uue pakkumise tegemiseks.

Pikenemise sammu määrab müüja oksjoni sisestamisel.

Milleks on pikenev lõpp hea?
Müüjale:
Kui enne oksjoni lõppu tekib palju huvilisi, ei lõppe oksjon määratud ajal, vaid siis, kui keegi teeb pakkumise, millest keegi enam rohkem pakkuda ei soovi. Nii saab müüja oma kauba eest parima hinna.
Pakkujale:
Pikeneva lõpu korral ei pea parim pakkuja muretsema, et keegi viimasel sekundil tema pakkumise üle lööb ja kauba endale saab, tal avaneb võimalus teha uus pakkumine ja kaup siiski endale saada.

 

Pakkumise samm

Pakkumise samm oksjonil peab olema vähemalt 1 euro. Alla 1 euro pakkumist ei ole võimalik teha, kuid suurem samm kui on 1 euro on lubatud. 

Piirhind

Piirhind on summa alla mille ei ole võimalik oksjonit võita. (Pakkumine võib alata ka väiksemast summast)

Kohaletoimetamine

Meie kõik tooted saadetakse meie laost välja peale toote tasumist. Postitasu tuleb tasuda vastavalt toote suurusele ja kaalule Smartposti hinnakirja alusel.

Postitasu tasutakse kas automaati või kullerile nii nagu Klient ise on valinud.

Kohapeale on võimalik toodetele järgi tulla Kadaka tee 46, Tallinn.

Postitasude hinnakirja leiate siit: https://www.smartpost.ee/ariklient/pakkide-saatmine-arikliendile/hinnakiri

Kulleri tasule lisanduvad Smartposti ja kaardi teenustasu.