OSTKE INTERNETIST ERINEVAT KAUPA OTSE ONLINE OKSJONID OSTUKLIKK.EE-ST

juuli 20, 2020 2 min loetud

Olete kindlasti oma igapäevaelus oksjoniprotsessi kogenud erinevatel turgudel, kuid veebiturul erinevat tüüpi kaupadele pakkumine on täiesti teine kogemus, siin saate suure osa sellest, mida soovite.

 

Ostuklikk.ee annab teile võimaluse oksjonil osta selliseid asju nagu elektroonilised kõlarid, arvutimängud, turvakaamerad jms. Meie veebisaidil toimuvad oksjonid kogu aeg, siin saate leida endale sobivaid esemeid ja pakkuda neile sobivat hinda, alustades mitmesuguste toodetega madalaimast hinnast.

Veebioksjonil ostuklikk.ee on teil:

 • Vabadus leida teile vajalikud tooted madalaimate hindadega
 • Vabadus otsustada, millal pakkumist teha, kuna teile antakse paindlikud tähtajad, mis sageli lõppevad kaks või kolm päeva hiljem.
 • Võimalus osta selliseid asju nagu robottolmuimejad, autokaubad, auto ekraani komplekt, laste mänguasjad, elektroonikatooted, näiteks kvaliteetsed LED-id, turvakaamerad, arvutimängud, Makita Tööriistad, köögitarbed nagu noad ja muud tüüpi majapidamistarbed.
 • Lihtne alustada kuna alghind on vaid 1 euro.
 • Võimalus võita auhindu.
 • Lihtsad tingimused oksjonil osalemiseks.
 • Erinevad maksevõimalused
 • Järelmaksu võimalus
 • Siin on pilk mõnele veebisaidil www.ostuklikk.ee oksjonile minevatest esemetest ja nende hindadest:

 

 • ELEKTROONILISED JA MEHHAANILISED TOOTED:

 

OSTA KAUPA OTSE Internetioksjonid saidilt OSTUKLIKK.EE
DIISEL MOOTOR

 

See diiselmootor on alghinnaga 1 euro, kuid hetke hind on veebilehel 53 eurot. Saate oma pakkumise teha ostuklikk.ee-s. Käivitub käsistarteriga kuid on ka võimalik lisada elektristarter. Tehke soovitud pakkumine ja saate selle madalaima hinnaga.

OSTA KAUPA OTSE Internetioksjonid saidilt OSTUKLIKK.EE

Uus USB-C kiirlaadimis juhe

Ostke oksjonil ka väikeseid asju nagu C-tüüpi laadimisjuhe. Alghind 1 euro, hetke hind vaid 3 eurot.

 • AUTOKAUBAD
OSTA KAUPA OTSE Internetioksjonid saidilt OSTUKLIKK.EE

Puuteekraaniga autokomplekt Bluetoothiga

Seda multifunktsionaalset bluetoothi ja puutetundliku ekraaniga autokomplekti saate ostuklikk.ee-s oksjonil osta alates 1 eurost,  hind on sellel nüüdseks vaid 33 eurot.

OSTA KAUPA OTSE Internetioksjonid saidilt OSTUKLIKK.EE

Kõrgkvaliteetne 8- osaline pottide ja pannide komplekt  kaantega.

Ostke selliseid köögitarbeid nagu see kõrgekvaliteediline 8-osaline pottide ja pannide komplekt kaantega, mida saab kergelt pesta mittenakkuva pinna tõttu. Tehke oma pakkumine oksjonil alates 1 eurost.

 • Makita tööriistad
Makita tööriistad

Kvaliteetne 94-osaline tööriistakomplekt

Selliseid tööriistu nagu see kvaliteetne 94-osaline tööriistakomplekt müüakse oksjonil ka ostuklikk.ee-s. Ostke see või teisi sarnaseid tööriistu oksjonil meie veebisaidil. Tehke oma pakkumine, et saada madalaimaid hindu.

 • KODUKAUP
KODUKAUP

Valge robottolmuimeja ja põrandapesija puldi ja kahe harjasega.

See valge robottolmuimeja ja põrandapesija annab teie koju puhtuse ning  puldi abil on see lihtsalt kontrollitav. See toode on saadaval ka ostuklikk.ee oksjonil. Tehke oma pakkumine oksjonil ja ostke madalaima hinnaga.

Need on mõned näited www.ostuklikk.ee oksjonil müüdavatest esemetest. Www.ostuklikk.ee peamine omadus on pakkuda madalaimate hindadega mitmekesiseid tooteid. See annab teile vabaduse valida, mida vajate, minimeerides kasutute asjade ostmise riski, näiteks kaubanduskeskustes, kus müügimehed võivad veenda teid ostma kasutuid asju, mida te ei vaja. Veebioksjonil saate teha pakkumisi alates 1 eurost ja osta omale kindlalt vajaminevaid tooteid, madalaima hinnaga.