Siit saate teada, kuidas saab ostuklikk.ee kaudu tasuda järelmaksuga erinevate kaupade ostmisel.

juuli 26, 2020 2 min loetud

Ostuklikk.ee pakub teile veebis ostmiseks mitmesuguseid kaupu, mis on seotud teie igapäevase eluga. Samamoodi pakume teile võimalust tooteid osta järelmaksuga, et saaksite lubada omale asju, mille ostmisel jääb teine kord raha puudu. Rohkem võimalusi pakkudes on klientidel alati mugavam, sest oleme kõigi Teie vajaduste eest hoolitsenud. Pakume teile võimalust meilt ostes  tasuda osamaksetena. See on lihtne ja mugav viis veebis sisseoste teha. Olgu siis tegemist kodukaupadega(nt tolmuimejad) või elektrooniliste kaupadega, näiteks arvutimängud ja turvakaamerate ostmisega rääkmata Teie igapäevastest vajadustest köögis. Järelmaksu meetodite kasutamine muudab teie igapäevase ostlemise mugavamaks ja lihtsamaks.

 

Järelmaksuga tasumise meetod ei ole keeruline ega paku pikki ja lehti täis tingimusi, nagu enamik veebiportaale. Meie osamaksetena tasumise viis on suurepärane erinevate kaupade ostmiseks, muretsemata raha pärast. Kõige lihtsam on järelmaks ja mitte palju raskemad teenuse tingimused. Seda ei kohta te just igas veebipoes.

Siin on näha, mis meetod see on ja kuidas seda teha.

 

Ostuklik.ee pakub kolme osamaksetega tasumise viisi:

       1. LIISI ID-ga:

Kas sul on Liisi ID? Saate kasu, kui tasute kaupade eest järelmaksuga Liisi ID-ga ja saate hankida soovitud tooteid. Tingimusi saab kontrollida lingilt https://www.holmbank.ee/wp-content/uploads/2019/05/Lepingueelne-teave-Liisi-v-ikelaenu-taotlejale_2019.pdf  tasumiseks Liisi ID-ga.

 

  1. Slice-ga:

Teil on veel üks võimalus maksmiseks, kui ostate meie veebisaidilt ostuklikk.ee vajalikke kaupu nagu tolmuimejad, turvakaamerad, Makita tööriistad ja muud erinevad kaubad. Makske osade kaupa Slice-iga ja ärge kartke, et eelarve läheb lõhki. Klõpsake seda linki, et lugeda Slice-i tingimusi ostes ostuklikk.ee-st:

https://www.inbank.ee/documents/et/pdf/slice_payment_conditions.pdf

 

  1. Finora Krediit:

Finora krediit on veel üks võimalus, mida saate meie veebisaidilt kaupu ostes kasutada. Finora krediidiga maksmise tingimusi lugege sellelt lingilt: https://finoracapital.eu/e-poe-krediit/.

 

Järgmised pildid juhendavad teid kuidas tasuda järelmaksu puhul:

järelmaksuga ostude eest tasumine.

Sisestage kõik andmed õigesti ja jätkamiseks klõpsake nuppu „Maksa hiljem”.

järelmaksuga ostude eest tasumine.

Selle lihtsuse abil saate tasuda osamaksetena ja osta kodust vajalikke kaupu kodust lahkumata.

Nii lihtne see on! Meie lehelt toodete ostmine on huvitavate oksjonite abil lihtsaks tehtud. Ja kui peate maksma järelmaksuga igasuguste kaupade eest, on teil ostuklikk.ee-s ostlemine ülimugav. Ärge jätke kasutamata võimalust osta madalaimate hindadega tooteid ning alustage ostlemist kohe.